28 sie 2015

Przetrwajmy

Dziś zasypię was sporą ilością zdjęć :) Nie są one wybitnie świetnej jakości, ponieważ robione były wieczorem, stąd te szumy. Mimo wszystko bardzo mi się podobają, dlatego też postanowiłam je tutaj wstawić.
Zostały nam już tylko trzy dni. Trzy dni przygotowywania się mentalnie na nadchodzący rok szkolny. Osobiście nie czuję się jakoś specjalnie niekomfortowo. Wiadomo, że prędzej czy później trzeba będzie wziąć się za naukę. Teraz będę uczęszczać do klasy II liceum. Postanowiłam sobie, że ograniczę komputer (powodzenia sobie życzę) i bardziej skupię się na ocenach (choć one całkowicie nie świadczą o wiedzy oraz umiejętnościach ucznia). Jednak nie zamierzam rezygnować z bloga, a także z moich zainteresowań. Są one dla mnie zbyt ważne, aby je pominąć.

Cieszycie się na myśl o 1 września? *nieee*

NOWY FILM JUŻ NA KANALE! :) 

23 sie 2015

Decyzje

Jedną z moich największych pasji jest kręcenie filmów. Bardzo lubię tworzyć. Nie rozstaję się z aparatem. Nagrywam poszczególne urywki danych zdarzeń, a później łączę je ze sobą w programie do montowania. Sprawia mi to ogromną radość. Uważam się za osobę kreatywną, która jest w stanie stworzyć coś niesamowitego, niepowtarzalnego. Chcę móc dzielić się z innymi ludźmi tym, co sama wykreowałam. Często nad tym myślę.
Moim marzeniem od dobrych kilku miesięcy jest prowadzenie własnego kanału na youtube. Pierwszy film już się na nim pojawił. Kosztował mnie on bardzo dużo czasu oraz pracy. Jestem z niego zadowolona, jednak chciałabym również spróbować czegoś odmiennego. Vlogi tematyczne? Czemu nie! Nie widzę większego problemu z mówieniem do kamery.
Mam wiele do powiedzenia. Czasem dobrze jest się tak porządnie wygadać, opowiedzieć o swoich spostrzeżeniach, obawach oraz zachęcić ludzi do większego zastanowienia się nad życiem. Pożyteczne działanie.
Jakie filmy najchętniej oglądacie na yt?

Jeżeli macie jakiekolwiek propozycje/pomysły na filmy, które mogłyby się znaleźć na moim kanale - piszcie śmiało! Zależy mi na tym, aby kręcić je także z myślą o was :) 

18 sie 2015

Maybe all I need is time

Cześć :)
Jak mijają wam ostatnie dni wakacji? Z przykrością muszę stwierdzić, że zostały nam już tylko dwa tygodnie błogiego lenistwa. Ach, jak ja chciałabym przedłużyć ten czas!
Dzisiejszy dzień jest dla mnie bardzo odmóżdżający, nie mam weny ani pomysłu na cokolwiek, dlatego wymyśliłam, że pokażę wam ciekawe obrazki, które znalazłam na tumblr. Niby nic specjalnego, a jednak...

Popatrz tylko...
Mam dla was ciekawe wyzwanie! Jeżeli chcecie, zadawajcie mi przeróżne pytania/wyzwania w komentarzach pod tym postem. Będzie śmiesznie, gdy odpowiem na nie w przyszłym filmiku :)
Pytania mogą być nietypowe, wzięte z kosmosu. Po prostu... śmieszne, haha! Liczę na waszą pomysłowość.

P.S. Nie zapomnijcie ich oznaczyć znaczkiem [P] lub [W]. To bardzo ułatwi sprawę.

Damy radę?

11 sie 2015

Czerp radość

Co daje mi szczęście? Dzięki czemu jestem we wspaniałym nastroju? Co powoduje uśmiech na mojej twarzy?
Uczucie wolności, gdy spaceruję leśnymi ścieżkami. Zapach powietrza po deszczu. Świeżo skoszona trawa. Zachody i wschody słońca. Poranna rosa. Nowa książka. Borówki. Kawa zbożowa z dużą ilością mleka. Koszule w kratę. Kolorowe długopisy. Ciepły i miły w dotyku koc. Nocne wędrówki. Histeryczny śmiech. Głupie żarty. Śmieszne nadruki na koszulkach. Promienie słońca wpadające przez okno do pokoju. Cynamon. Morwy. Muzyka moich ukochanych wykonawców. Zdjęcia. Kreatywność. Odpowiednie wykorzystanie czasu. Spanie. Spotkania. Oglądanie i tworzenie filmów. Czytanie. Bazgranie po kartce. Tygrysy. Koty. Domki na drzewach. Jazda na rowerze. Simsy. Pizza. Jeszcze więcej pizzy. Udany dzień. Przytulanie. Seriale. Dr House. Harry Potter. Igrzyska Śmierci. Premiery kinowe. Popcorn. Gry planszowe. Płyty. Duże bluzy. Jezioro. Staw. Drewniane mostki. Śpiew ptaków. Podróże. Jazda pociągiem. Geometryczne obrazki. Rysunki. Spokój. Odpoczynek.

PRZY OKAZJI ZAPRASZAM WAS SERDECZNIE NA MÓJ KANAŁ.
Wreszcie udało mi się stworzyć swój pierwszy film :)
Jeżeli jesteście ciekawi moich dalszych produkcji - subskrybujcie. Będzie mi bardzo miło!

5 sie 2015

Wznieś się w powietrze

Gorąco, ratunku! Na dworze panuje taki skwar, że ciężko jest mi w miarę normalnie funkcjonować. Jednak... jestem zadowolona. Dziś przejechałam na rowerze ponad 11 kilometrów, wypiłam mnóstwo wody (na moje zdrowie), zjadłam pyszny obiad. Żyć, nie umierać :)
Ostatnie dni spędziłam w bardzo dobrym towarzystwie. Udało mi się zobaczyć wiele miejsc, jakich wcześniej nie miałam okazji podziwiać. Między innymi wspięłam się na wieżę widokową, która bonusowo znajduje się na ogromnej górce. Widok jest wspaniały! Będąc wysoko w górze, bez problemu dostrzeżemy miasto, morze i oczywiście moje ukochane lasy. Niesamowite jest uczucie, gdy stoisz na wysokości około 116 m n.p.m. S u p e r  i jeszcze raz super.
Zdecydowanie poprawił mi się humor. Mam tyle energii! Chcę każdy dzień wykorzystać jak najlepiej tylko potrafię. Oby mi się udało, trzymajcie kciuki.

Jeżeli chodzi o mój upragniony film - jestem w trakcie montowania. Powolutku zmierzam do celu.