O MNIE


Ewa, bo takie nadano jej imię siedemnaście lat temu. Pomysłowa, cicha i dziwna dziewczyna, której największym marzeniem jest wyrwanie się z ogromnego miasta i zamieszkanie w małym, drewnianym domku na odludziu (najlepiej w lesie, gdzie niedaleko znajduje się jezioro). Uwielbia wszystko, co jest rzadko spotykane; co dla innych mogłoby się wydawać czymś naprawdę kuriozalnym. Bez muzyki nie byłaby w stanie normalnie funkcjonować. Dzięki niej, z każdym dniem kształtuje swój własny światopogląd. Bywa zmienna - raz się cieszy jak szalona, za chwilę rozmyśla o tym, jak nisko upadli wszyscy narkomani i alkoholicy na całym świecie. Kocha podróżować i odwiedzać dotąd nieodkryte przez nią miejsca. Najlepiej czuje się na otwartej przestrzeni, gdzie wokół rozciągają się pola, ptaki rozgrywają swój koncert, a słońce stopniowo znika z nieba. Jej przyjacielem jest spokój i samorealizacja. Na pytanie: "Dlaczego się nie odzywasz? Jesteś taka spokojna." odpowiada: "Przecież nie będę chodziła po suficie.". Wybaczcie mi, ale nie jestem jak człowiek-pająk. 
Jest dziewczyną, która nad życie kocha Dr House'a, Harry'ego Pottera oraz Igrzyska Śmierci. Jest lekkim molem książkowym, interesują ją głównie powieści fantastyczne. Ma dwie, wspaniałe pasje - amatorska fotografia oraz kręcenie/montowanie filmów. Chce dzielić się z innymi swoimi myślami, wyobrażeniami i przekonaniami.
Co mogę jeszcze powiedzieć? Witaj w moim porąbanym kawałku internetu.

2 komentarze:

  1. Miło mi poznać ten porąbany kawałek internetu... ;D Będę czytać. :D

    OdpowiedzUsuń
  2. Wydajesz się być interesującą osobą ;)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję Ci, że odwiedziłeś/aś moje małe miejsce w sieci. Jest mi niezmiernie miło, że zdecydowałeś/aś się napisać komentarz. Liczę na kilka ciepłych słów z Twojej strony, a także na odrobinę konstruktywnej krytyki.

Do zobaczenia następnym razem!